SAAUKSTĒŠANĀS

Lietotāju atsauksmes: EASY BREATHE ICELAND MOSS SPRAY

Lietotāju atsauksmes: EASY BREATHE ICELAND MOSS SPRAY

ICELAND MOSS SPRAY nodrošina tiešu un ātru palīdzību rīkles iekaisuma, aizsmakuma un kairinoša klepus gadījumā. Lasi, ko par produktu saka tie, kuri to izmēģinājuši!

Agnija, 27 gadi -"Pateicoties informācijai medicine.lv portālā, iepazinos ar "Dr. Pakalns SELECT" produktu ICELAND MOSS SPRAY iekaisušas rīkles gļotādas mitrināšanai, aizsmakumam un kairinošam klepum. Priekš manis tas bija jaunums. Uzreiz pieteicos testēt šo produktu, jo bija jau saaukstēšanās pazīmes – sāpošs kakls un sākās arī klepus. Pēc pieredzes zinu, ka Islandes ķērpis ir ļoti vērtīgs. Un parasti, kad ir kakla iekaisums un klepus, lietoju ķērpju tēju, kas gan ir ļoti rūgta un nav  patīkami to lietot. 

Lietoju ICELAND MOSS SPRAY, uzpūšot uz iekaisušās kakla gļotādas. Sajūtas  patīkamas, jo tik ļoti nejutu ķērpja rūgtumu, sajutu eikalipta un mentola atsvaidzinošo efektu. Lietojot produktu, rīkles gļotādai izveidojās aizsargplēvīte, un pašsajūta uzlabojās, samazinājās kakla sāpes, aizsmakums un klepus. Atveseļošanās bija vieglāka un  ātrāka. Brīnišķīgs produkts! Paldies!"

Marika, 30 gadi - "Pieteicos spreja testēšanai, jo kakla iekaisums piemeklē diezgan bieži un parasti ievelkas uz ilgu laiku. Tāpēc man ir aktuāli šāda veida produkti, turklāt jau iepriekš, pateicoties medicine.lv, biju izmēģinājusi citus šī zīmola produktus – "Easy Breathe" pulveri karstā dzēriena pagatavošanai un "Hypnosols Sleep Support" pilienus ātrākai iemigšanai, un arī tie deva pozitīvu rezultātu.

Arī šoreiz, tiklīdz sajutu, ka veidojas iekaisums, nekavējoties sāku lietot ICELAND MOSS SPRAY pēc nepieciešamības un jāsaka, ka tas savu uzdevumu paveica labi, jo īsi pēc tā izsmidzināšanas rīklē sajūtas kļuva ievērojami vieglākas un kairinošā klepus biežums samazinājās. Tiesa, produkta garša gan man ne sevišķi gāja pie sirds, bet veselības labā to var paciest. Lietošana bija diezgan vienkārša, pudelīte ir neliela, tāpēc varēju to ik dienu ņemt līdzi uz darbu. Paldies medicine.lv un Dr. Pakalns SELECT!"

Mārtiņš, 39 gadi - "Produktu nolēmu izmēģināt pēc kolēģes ieteikuma, turklāt esmu pārliecinājies, ka Islandes ķērpji palīdz pret kakla sāpēm.

Vizuālajā noformējumā ļoti patīk tumši zaļās un baltās krāsas kombinācija. Iepakojums un flakoniņš ir neliels un neaizņem daudz vietas, tāpēc sprejs ir viegli nēsājams līdzi ikdienā un arī ērti lietojams, pateicoties grozāmam uzgalim. Ļoti labi ir tas, ka sprejs nav biezas konsistences un ir viegli izsmidzināms. Tam ir patīkams mentola un eikalipta aromāts. Lietoju to gadījumos, kad bija pietūkums mandelēs, vairākas reizes dienā (pārsvarā pēc ēšanas vai karsta šķidruma dzeršanas. Rezultātā mazinājās sūrstošās sāpes un pietūkums mandelēs. Tāpat sprejs nedaudz atviegloja elpošanu caur degunu. Paldies!"

Laine, 25 gadi - "Izlēmu pieteikties produkta testam, jo pēdējās trīs nedēļas nomoka spēcīgs klepus. Izmēģināt  Dr. Pakalns SELECT kakla spreju ieteica draudzene.

Iepakojums ir neliels, līdz ar to ļoti parocīgs, pat kosmētikas maciņā var ielikt. Lietošana arī neizraisīja lielu piepūli. Spreja efektu sajutu jau pēc trim dienām. Kaklā vairs nebija niezošās sajūtas, kā arī atnāca vaļā balss. Produktam vienīgi ir ļoti specifiska piegarša, bet pēc pāris lietošanām jau pierod. :)) Kopumā esmu ļoti apmierināta ar šī produkta iedarbību un iesaku lietot to arī profilaksei pret balss aizsmakšanu. Cena arī ir ļoti draudzīga."

Emma, 33 gadi - "Vēlējos izmēģināt Dr. pakalns SELECT spreju pret rīkles iekaisumu, jo vienmēr ir patikuši produkti, kas satur  Islandes ķērpi. Lietoju to pie pirmajām kakla iekaisuma pazīmēm. Līdz šim ir veiksmīgi izdevies novērst tālāku iekaisuma attīstību, lietojot gan pie pirmajām pazīmēm, gan divas reizes nedēļā profilaktiski. Garša ir mazliet rūgtena, bet nav nepatīkama, diezgan ātri pazūd pēcgarša. Bērnam gan nepatika, teica, ka pārāk rūgts.

Iepakojums ir ērts, tikai prasās nedaudz garāks dozators. Noteikti ziemas periodā turpināšu lietot gan profilaktiski, gan apaukstēšanās gadījumos."

Aigars, 41 gads - "Spreja izmēģināšanai pieteicos, jo vēlējos papildināt savu mājas aptieciņu ar dabīgu produktu, kas ir aktuāls vienmēr, īpaši ziemas sezonā. Saaukstēšanās ir ļoti izplatīta slimība, tāpēc jau laikus vēlējos padomāt par savu veselību.

Dr. Pakalns Select sāku lietot tikai nedēļu atpakaļ, kad piemeklēja saaukstēšanās, kas sākās ar graušanas sajūtu kaklā. Uzreiz atcerējos par šo produktu. Palietoju to aptuveni divas vai trīs dienas, un diskomforts kaklā pazuda, bet atvieglojums bija jau pirmajā lietošanas reizē. Veiksmīgi izdevās apturēt slimības progresēšanu, jo diezgan laicīgi rīkojos. Lietošana bija pietiekami ērta. Garša ir līdzīga vairumam šāda tipa produktu, kas satur dabīgas vielas, bet šim patika tas, ka pēcgarša nebija tik ilgi jūtama. 

Iepakojumiem, ja godīgi, parasti lielu uzmanību nepievēršu, bet jāsaka, ka Dr. Pakalns Select produktu vizuālais noformējums izvēlēts veiksmīgi. Paldies!"

Kristaps, 28 gadi - "Par šī produkta testu uzzināju tieši tad, kad man bija parādījies kakla iekaisums. Tas man parasti norit diezgan smagi, līdz pat balss pazušanai, tāpēc vēlējos to novērst un uzreiz pieteicos testam. Paņēmu divus iepakojumus - vienu sev, otru savai mammai (56 gadi), kas diezgan bieži šajā laikā slimo ar saaukstēšanos. Viņa to lietoja profilaktiskos nolūkos un bija apmierināta gan ar produkta garšu, gan ar ērto lietošanu. Turklāt mamma neatbalsta ķīmiju saturošos medikamentus, uztura bagātinātājus u. tml., bet ir homeopātijas un dabīgo produktu piekritēja. Lietojot spreju dvas nedēļas, kad ļoti daudzi mammas darba vietā slimoja, nekādu vīrusu, paldies Dievam, nav saķērusi.

Runājot par sevi -  arī es esmu ļoti apmierināts ar šī produkta efektu - kakla iekaisums ja pēc pirmajām lietošanas reizēm kļuva vieglāk izturams un man izdevās izvairīties no balss zuduma, kas pārsvarā ir neizbēgams. Škiet, ka arī slimošanas laiks bija īsāks nekā parasti. Tā kā nepatīk kavēt darbu, tad spreju ik dienu ņēmu līdzi jostas somiņā, pudelīte nav liela, tāpēc daudz vietas somiņā neaizņēma. Garša man īsti nepatika, bet ja ir vēlme ātrāk izveseļoties un neielaist slimību, tad visu var pieciest. Paldies par šo iespēju."

Linda, 39 gadi - "Pieteicos testēt Dr. Pakalns spreju, jo ofisā liela daļa kolēģu bija saaukstējušies - klepoja, šķaudīja, šņaukājās. Vēlējos sevi pasargāt no vīrusa, turklāt arī darba iekrājies daudz, tāpēc laika slimošanai nav. Produktu lietoju profilaktiski nedaudz ilgāk kā 2 nedēļas, un vēl pat ir palicis pāri. Iesnas gan saķēru tomēr, bet klepu un iekaisumu gan izdevās novērst, iespējams, te palīdzēja spreja lietošana. 

Garša bija laba, patika tā atsvaidzinošais efekts. Tiesa, sprejs ir nedaudz rūgtens, bet tas ātri pazūd. Arī lietošana bija viegla, spreju nēsāju līdzi rokas somiņā, jo iepakojums ir mazs. Produktu iesaku pamēģināt arī citiem gan pie saaukstēšanās, gan tad, kad apkārtējie slimo, lai izvairītos no slimošanas. Paldies!"

Katrīna, 34 gadi - "Pieteicos testēt zīmola "Dr. Pakalns SELECT" spreju iekaisušas rīkles gļotādas mitrināšanai, aizsmakumam un kairinošam klepum, jo decembris un janvāris ir laiks, kad šie simptomi parādās gan pašai, gan ģimenes locekļiem. Ieinteresēja tas, ka produktam ir dabīga izcelsme un augstvērtīgas izejvielas.

Produktam ir gaumīgs dizains, kas raksturīgs visām šī zīmola precēm. Ļoti patīk tumši zaļie toņi un skaidri saprotamās norādes par to, kādam nolūkam produkts lietojams.

Jāatzīst, ka spreja garša iesākumā šķita nedaudz specifiska – rūgtena. Tomēr pēc pāris lietošanas reizēm pieradu. Garšu atsvēra efekts – sprejs operatīvi mazina nepatīkamās sajūtas, kakla sāpes kļūst vieglāk paciešamas. Pēc vairākām lietošanas reizēm pamanīju, ka mazinās klepus intensitāte, tas kļūst mazāk sauss. Lietojot Dr. Pakalna spreju, izveseļojos ātri un efektīvi. Ārstēšanās laikā gan veltīju daudz laika miegam un atpūtai, lietoju daudz šķidruma, tāpēc domāju, ka palīdzēja visi šie faktori, tai skaitā sprejs. Uzskatu, ka saaukstēšanās gadījumā veselību vislabāk atjaunot, liekot lietā dabīgus preparātus un ļaujot organismam atgūt spēkus! Paldies par šo iespēju!"

Atsauksmes tapušas sadarbībā ar medicine.lv