ATSAUKSMES

Lietotāju atsauksmes: EASY BREATHE OTERINO OINTMENT

Lietotāju atsauksmes: EASY BREATHE OTERINO OINTMENT

Ziede deguna ādas kopšanai. Mitrina un aizsargā ādu, palīdz atjaunot normālu ādas aizsargbarjeru. Atbrīvojošs, spēcīgs, viegli sildošs un reizē maigi atvēsinošs aromāts. Eikalipta un piparmētras svaiguma sajūta.

Dāvis, 30 gadi -"Tā kā iestājusies saaukstēšanās sezona, pēc kolēģes ieteikuma vēlējos izmēģināt "Dr. Pakalns Select Easy Breathe"  ziedi. Tās vizuālais noformējums ir patīkams, veiksmīga krāsu izvēle, jo zaļā krāsa un augu attēli rada dabīga produkta ar augu valsts izejvielām iespaidu. Produkts ir ērti lietojams un, pateicoties tam, ka iepakojums nav pārāk liels, to ikdienā var turēt ērti pa rokai, dodoties ārpus mājas. Ziedi lietoju, parādoties pirmajiem saaukstēšanās simptomiem – kasīšanās kaklā, pastiprinātām iesnām un muskuļu vājumam –, saskaņā ar instrukciju. Ievēroju, ka pēc dažām ziedes lietošanas reizēm elpošana kļuva vieglāka, kā arī kopējā pašsajūta uzlabojās. Paldies!"

Māra, 29 gadi - "Kādu laiku atpakaļ pamatīgi saaukstējos. Aptiekā man ieteica izmēģināt "Dr. Pakalns" produktus. Mani uzrunāja tieši deguna smēre, jo iepakojums bija samērā maziņš, kā arī viegli atverams, bez īpašas piepūles. Pamatojoties uz produkta vienkāršo dizainu un vieglo lietošanu, es varēju to nēsāt līdz visur, kā arī smēres aromāts nebija ļoti izteikts kā "Zvaigznītei". Smēres konsistence – kā sejas krēmam. Uz ādas neatstāj taukainus nospiedumus un nerada degošu sajūtu. Patiesībā smērei ir patīkams, viegls mentola aromāts, kas nedaudz arī atvēsina apsārtušo ādu ap degunu."

Evija, 33 gadi - "Easy Breath Oterino Ointment ziedi nolēmu izmēģināt, jo bieži ir aizlikts deguns. Tāpat lietoju to arī profilaktiski vīrusu laikā, lai pasargātu sevi no elpceļu saslimšanām. Ziedes smarža ir patīkama, atvēsinoša, ar eikalipta smaržu. Līdzinās "krievu laikos" pieejamajai "Zvaigznītei". Lietoju gan sev, gan bērnam, dodoties ārpus mājās, kā arī brīžos, kad uznāk šķaudieni vai no rītiem ir aizkritis deguns. Iepakojums ērts, viegli lietojams."

Madara, 28 gadi - "Kā jau pie saaukstēšanās, bija diezgan spēcīgas iesnas. Nelielu daudzumu Easy Breath Oterino Ointment ziedes uzziedu pie deguna. Smarža man ļoti patika, sajutu eikaliptu un piparmētru, efekts bija atvēsinošs un viegli sildošs. Man patika, ka ziede nebija pārāk stipra. Rezultātā ziede palīdzēja atbrīvot degunu. Paldies "Dr. Pakalns Select " brīnišķīgajiem produktiem, kas ir kā ātrā palīdzība saaukstēšanās gadījumā."

Intars, 36 gadi - "Nolēmu pamēģināt "Dr. Pakalns Select" ziedi elpceļiem, jo aukstajā sezonā man raksturīga diezgan bieža un ilgstoša slimošana. Lietoju ziedi pēc nepieciešamības, uzziežot to deguna rajonā. Oterino Ointment ziede ir ļoti līdzīga visiem labi pazīstamajai "Zvaigznītei", taču tās smarža nav tik intensīva un pēc konsistences Oterino Ointment ziede elpceļiem man patika vairāk.

Jāatzīst, ka arī šo produktu vizuālais noformējums izvēlēts veiksmīgi, jo uzreiz rada iespaidu kā par dabīgu produktu. Paldies!"

Laima, 24 gadi - "Jau agrāk biju pamanījusi "Dr. Pakalns Select" produktus aptieku plauktos, tāpēc, pamanot medicine.lv piedāvājumu pamēģināt šī zīmola ziedi elpceļu labsajūtai, izlēmu pieteikties. Turklāt šobrīd tas ir ļoti aktuāli, kad visi apkārt šķauda un klepo.

Mani nomoka hroniskas iesnas, kas pastiprinās tieši rudens-ziemas sezonā, tāpēc ziedi lietoju regulāri, aptuveni 3-4 reizes dienā uzziežot to ap degunu. Tā tik tiešām sniedz kaut arī nelielu, bet tomēr – atvieglojumu, turklāt arī aromāts ir patīkams un nomierinošs. Paldies!"

Laine, 27 gadi - "Oktobrī man bija iespēja izmēģināt zīmola "Dr. Pakalns" produktus - "Easy Breathe" ziedi ar piparmētru un eikaliptu elpceļu labsajūtai. Pieteicos produkta testam, jo rudens ir laiks, kad, kā likums, aktivizējas dažādi vīrusi, un ar pirmajām saaukstēšanās pazīmēm cīnās teju ikviens, arī es un mana ģimene. Dodam priekšroku produktiem, kuru sastāvā ir dabīgas vielas, jo uzskatām, ka tas ir labākais veids, kā pievarēt slimību un uzturēt veselību.

Iepakojums ir gaumīgs un vizuāli pievilcīgs - ļoti patīk gan izmantotie toņi, gan dizains, kas veidots tā, ka atsauc atmiņā dažādus luksus klases zīmolus. Īpaši patika ziedes smarža - tā uzreiz atvieglo elpošanu un rada patīkamu svaiguma sajūtu. Produktu lietojām, jūtot pirmās saaukstēšanās pazīmes, un efekts bija ļoti labs. Paldies par iespēju pamēģināt šo brīnišķīgo produktu! Noteikti turpināsim tos lietot arī turpmāk."